نظافت منزل

تهران نظافت

( شماره ثبت : 449818 )

با 5 سال سابقه درخشان

مبارزه با لکه های سرسخت
نظافت سرویس بهداشتی
ساختن شویندهای خانگی
اتو کشی
نظافت حمام
مبارزه با لکه های سرسخت
شناخت انواع لکه ها , از بین بردن انواع لکهای لباس , مبل موکت و فرش , از بین بردن لکه های مختلف بر روی سطح دیوار , کابینت , گاز , و کاغذ دیواری
لکه های قرمز رنگ
لکه های قرمز رنگ

لکه اب البالو ،توت فرنگی و انگور قرمز را با خمیری از ترکیب نشاسته و جوش شیرین بگذارید بماند و سپس با نوشابه گازدار یا اب گازدار بشوید. روش دیگر برای ازبین بردن لکه های قرمز و لکه های میوه ای رنگی استفاده از اب اکسیژنه و نمک می باشد که روی لکه قرار دهید تا بماند. الکل و جوش شیرین را ترکیب کنید و روی ان بگذارید بماند این فرمول ها را میتوان روی همه نوع جنس لباس انجام داد فقط لباس های سفید را با صابون و اب اول کمی بشوید سپس این مراحل را انجام دهید. لکه شاتوت رامیتوان با برگ شاتوت یا برگ توت تمیز کرد اگر این برگ ها نبود میتوان از مراحل بالا استفاده کنید اما چند بار تکرار کنید. لکه خون را باخمیرنشاسته ونمک از بین ببرید یا کمی اب اکسیژنه روی ان بریزید و سپس با اب سرد بشوید.

لکه خوراکی ها
لکه خوراکی ها

لکه شکلات کاکائوی را با دستمال یا پنبه به صورت ضربه ای تمیز کنید و کمی جوش شیرین بپاشید روی لکه حالا اب اکسیژنه را روی ان اسپری کنید حتی می شود با الکل و سرکه برای از بین بردن این لکه استفاده کرد. لکه بستنی ها را اب و کمی پودر صابون و کمی جوش شیرین روی ان بکشید و چند دقیقه صبر کنید و با دستمال خیس بکشید اگر لکه بستنی رنگی یا قهوه ای بود سپس کمی اب اکسیژنه یا سرکه و الکل روی ان بریزید و با اب نیم گرم بشوید. یخ را روی لکه ی ادامس حسابی بکشید تا سفت شود و با کمک ته قاشق بخراشیدش تا لکه محو شود. اگر لباس شما خیلی حساس و ظریف است کیسه یخ را روی ان قرار داده و لباس را داخل یک نایلون دیگر گذاشته و 15تا30 دقیقه درون فریزر قرار دهید و سپس با دستان براحتی از این لکه سمج خلاص شوید.

لکه های آرایشی
لکه های آرایشی

لکه رژ لب را میتوان کمی خمیر دندادن به ان زد و چند لحظه صبر کنید سپس با دستمال نم دار کشید، می توان از محلول الکل و سرکه برای از بین بردن لکه های رژ لب استفاده کنید. برای از بین بردن لکه مداد چشم یا مدادلب روی لباس از دو تکه دستمال توالت استفاده کرد یکی را زیر و یکی را رو قرار دهید و اتو داغ را روی ان بکشید سپس از الکل و سرکه یا الکل و پودر ماشین برای نابودی ان استفاده کنید. لکه سایه های چشم، خط چشم ،رژگونه ، ریمل و کرم پودر میتوان از اب اکسژنه و کمی مایع ظرفشویی به صورت ضربه ای استفاده کنید. پاک کردن لکه لاک روی لباس میتوان از لاک پاکن های دستمالی که خطر کمتری دارد استفاده کنید. نکته: ازبه کاربردن استون روی لباس های نایلونی و استرج خودداری کنید زیرا باعث خراب شدن لباس میشود

لکه لباس بچه ها
لکه لباس بچه ها

لک مداد شمعی را با دو تا دستمال توالت یکی رو و یکی زیر و سپس اتو را روی ان قرا دهید و با پودر دستی و اب کمی گرم بشوید. لکه ابرنگ و گواش را با اب سرد بشوید سپس کمی الکل را روی ان بریزید و سپس با پودر بشوید و با اب گرم شستشو دهید. لکه خودکار و روان نویس با شیرداغ یا سرکه و جوش شیرین داخل اب جوش بریزید و چند دقیقه قسمت لکه را داخل ان قرار دهید تا از بین رود.

لکه های نوشیدنی ها و غذا ها
لکه های نوشیدنی ها و غذا ها

لکه چای ، قهوه و نسکافه را فورا با یک دستمال نمدار ضربه ای پاک کنید، اگر توانستد همان لحظه باکمی مایع ظرفشویی یا پودر دستی بکشید اگرنشد باکمی سرکه و جوش شیرین روی لکه را بپوشانید و یا از اب اکسیژنه استفاده کنید و لکه را از روی لباستان حذف کنید. لکه خورشت ها و غذا های چرب را با الکل و پودر لباس شویی می توان ازبین برد اما باید روی لباس کمی دستمال بکشید تا لکه کمرنگ و کمرنگ تر شود. لکه چرب سس ها را میتوان همان لحظه با مایع ظرف شویی شست یا این که از پودر لباس شویی و سرکه استفاده کنید تا ازبین رود.

شرکت خدماتی
نظافت سرویس بهداشتی
شستن و ضدعفونی کردن سرویسها , تمیز کردن لکهای سفید در حمام , از بین بردن رسوب شیر آلات
نظافت سرویس بهداشتی
نظافت سرویس بهداشتی

دستشویی را میتوان از جرم گیرهای شیمیایی استفاده کرد , اما محلول سرکه ,جوش شیرین و پودر ماشین گزینه بی خطری میباشد. دیوارهای سرویس را با سرکه خیس کنید حالا می توانید با اسفنج اغشته به پودر لباس شویی بکشید . اینه سرویس را با خمیر دندان تمیز کنید سپس با دستمال مخصوص شیشه بکشید. کف سرویس را جوش شیرین ,سرکه و پودرماشین بریزید اگر خیلی جرم دارد بگذارید چند دقیقه بماند سپس با برس مخصوص سرویس بشوید.

نظافت حمام
نظافت حمام

یک اسپری خالی را بردارید و داخل ان را اب و سرکه بریزید ، یک تی دسته بلند هم مورد نیاز میباشد تی را به محلول سرکه اغشته کنید و سقف و دیوارها را بکشید اگر که خیلی جرم دارد چند بار این کار را تکرار کنید و اب کشی کنید، محلول را روی دیوارهای اسپری کنید و با یک اسفنج بکشید و روی محلول را میتوان جوش شیرین بریزید و بکشید اگرجوش شیرین دردسترستان نبود میتوان از نمک استفاده کرد، نمک یا جوش شیرین باعث میشودکه شیارهای دیوار تمیز و براق شود. برای دوش فقط ازمحلول سرکه استفاده کنید. کف حمام را میتوان ازجوش شیرین وسرکه استفاده کرد.

از بین بردن رسوب شیر آلات
از بین بردن رسوب شیر آلات

تمیز کردن شیر الات سرویس های بهداشتی وحتی شیر و سینک اشپزخانه کار سختی نمی باشد کافی است سرکه یا ابلیمو را با پودر ماشین یا جوش شیرین مخلوط کنید و روی تمام سطوح ان بکشید و سپس ابکشی کنید. دوش حمام همیشه رسوب دارد و به این راحتی ها نمی توان از شر آن خلاص شد ,کافی است که کمی سرکه و نمک را داخل کیسه فریزر بریزید و دور دوش بکشید تا صبح بماند رسوب ها به راحتی از بین میرود. شیر دستشویی و روشویی را با استفاده از خمیر دندان و یک برس کوچک یا مسواک بسابید و بشوید این کار باعث درخشندگی میشود.

شرکت نظافتی
ساختن و استفاده از شویندهای خانگی
ترکیب چند ماده ساده و بی ضرر برای داشتن یک ماده شوینده قوی و کاربردی , استفاده از خوراکی ها برای تمیز و ضد عفونی منزل
آب اکسیژنه
آب اکسیژنه را بهتر بشناسیم

اب اکسیژنه ماده ای است که کمی سمی است و اگر بیشتر ازحد معمول استفاده شود خطرناک است اما انقدر این ماده دوست داشتنی و کارامد است که به مصرف ان می ارزد. اب اکسیژنه برای براق کردن ظروف و از بین بردن لکهای لباس ها , فرش , موکت و مبل استفاده میشود. ترکیب اب اکسیژنه با سرکه سیب و مایع ظرف شویی برای براق کردن ظروف عالی میباشد. ترکیب اب اکسیژنه با پودر یا مایع لباس شویی برای از بین بردن لکهای سر سخت لباس ها , ملافه ها , پرده بسیار عالی میباشد. لکه های سرسخت و سمج فرش ، موکت و مبل را میتوان با محلول اب کسیژنه , سرکه سفید و اب با اسپری کردن بر روی آنها میتوان از بین برد.

ترکیب سرکه و جوش شیرین
ترکیب سرکه و جوش شیرین

مصرف جوش شیرین برای بدن مضر است اما برای محیط زندگیمان مفید و ضروری می باشد. جوش شیرین را با سرکه ترکیب کنیم یک محلول شوینده بسیار قوی درست می شود که اسیبی بر پوست و محیط ندارد. با این ترکیب میتوانید سینک و شیر ان را تمیز و درخشان کنید و باقی مانده اش را برای باز کردن لوله سینک استفاده کنید برای ضد عفونی کردن اسباب بازی های کودکان ,ضد عفونی کردن سرویس های بهداشتی, تمیز و براق کردن گاز و یخچال و هم چنین هود و دیوار های چرب اشپزخانه را به راحتی تمیز کنید. سرکه را در مایه ظرف شویی بریزید و تاثیر باور نکردنی ان را مشاهده کنید. سرکه را با پودر لباس شویی ترکیب کنید و تمام ظروف کریستالی را براق کنید.

خوراکی های که شوینده میشوند
خوراکی های که شوینده میشوند

نوشابه یک شوینده خوب می باشد تعجب نکنید ,برای از بین بردن لکه روغن ماشین یا گیریس از نوشابه استفاده کنید. نوشابه لکه بری خوب برای انواع پارچه ها می باشد ,شما میتوانی سقف ماشین را با نوشابه و اسفنج تمیز کنید. لیمو و نمک را با هم ترکیب کنید یک بمب قوی برای استیل و مس است که ظروف را درخشان میکند. ماست و لیمو یک معجون عالی ایست برای تمیز کردن کف قابلمه های سوخته شده.

شرکت خدماتی نظافتی
اتو کشی
روش ساده اتو کردن انواع لباس های ظریف و حساس , روش اتو کشی لباس های مردانه , اتو کردن ملافه ها به صورت حرفه ای
اتو کردن لباس های ظریف و مجلسی
اتو کردن لباس های ظریف و مجلسی

اتو کردن لباس های پیلی ای باید اول پیلی ان را تا پانزده سانت پایین تر از پیلی را اتو کنید. سپس کل ان را اتو کنید. لباس های ابریشمی، پشمی، حریر ، ژرسه و ریون را حتما تر و خیس اتو کنید. همیشه حواستان به درجه اتو باشد هر نوع پارچه یک درجه دارد لباس های کتان درجه اتوی بالای دارد درجه اتوی پارچه فاستونی کم میباشد زیرا برقی بد روی لباس می افتد. لباس های که در حین شستشو رنگ میدهد نباید خیس باشد و حتما درجه اتو باید روی کم باشد. برای اتو لباس های با دکمه پلاستکی ،یک قاشق مربا خوری را روی دکمه قرار میدهد و کم کم اتو میکند.

اتو کردن ملافه و پردها
اتو کردن ملافه و پردها

برای اتو ملافه های بزرگ آن را تا میکنیم و به قسمت کوچک تقسیم میکنم و کم کم آن را اتو میکنم، در اخر آن را باز میکنم و اگر خط تا داشته باشد آن را از بین میبرم. پرده ها بعد از شسته شدن چروک و بد فرم میشود اگر بخار شویی دارید یا اتوی شما بخار قوی دارد در حالت ایستاده پرده ها را بخار بزنید . در غیر این صورت پرده را باید روی زمین پهن کنید و پیلی های ان را مرتب کنید سپس اتو بکشید .به خاطر داشته باشید پرده و ملافه حتما باید نم دار باشد.

اتو کردن لباس های مردانه
اتو کردن لباس های مردانه

اتوی لباس های مردانه و مانتو ها شاید به ظاهر کار سختی باشد اما با کمی ترفند کاری لذت بخش می باشد. شلوار های پارچه ای را باید دکمه ان را بست و ان را تا کنیم تا خط اصلی وسط شلوار مشخص شود و به راحتی خط تا را ایجاد میکنیم فقط نباید طوری اتو کنیم که دو خط شود. شلوار کتان و جین را به پهلو اتو میکنیم وهرگز خط اتو نباید روی ان بنشیند. پیراهن های مردانه و مانتو را از یقه اتو میکنیم سپس سمت راست , سمت چپ و پشت را اتو میکنیم حالا استین ها را خط می اندازیم به یاد داشته باشید استین های مانتو ها خط اتو ندارد.

نظافت منزل